Media o nas

Strona główna / Media o nas

Piknik Zdrowia w Medicarpathii!

“Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych Medicarpathia w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne badania. W sobotę będzie można wykonać badania okulistyczne, USG bioderek u dzieci do pierwszego roku życia, skorzystać z porad kardiologicznych i diabetologicznych.”

www.rzeszow.wyborcza.pl

www.rzeszow.pl

www.tygodniksanocki.pl

www.radio.rzeszow.pl

www.supernowosci24.pl

www.promocja.mielec.pl

www.modnieizdrowo.pl

www.diver.net.pl (załącznik)

Medyczna opieka dla biegaczy biorących udział w Biegu Niepodległości!

“Obok Biura Zawodów, na stanowisku Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych Medicarpathia, 10 listopada każdy uczestnik Biegu Niepodległości w godz. 15.00-18.00, będzie mógł bezpłatnie wykonać oburęczny, synchroniczny pomiar ciśnienia tętniczego krwi czy pomiar poziomu glukozy we krwi, Jeden z uczestników biegu weźmie udział w Biegu Niepodległości z zainstalowanym nowoczesnym urządzeniem diagnostycznym. Dzięki temu nasi specjaliści będą mogli zdalnie monitorować częstość akcji jego serca, zapis EKG oraz poziom tlenu we krwi tętnicze”

www.leliwa.pl

www.promocja.mielec.pl

www.supernowosci24.pl

www.rzeszow.wyborcza.pl

Medicarpathia zadba o zdrowie siatkarzy Asseco Resovii

“Medicarpathia jest nową, prężnie rozwijającą się kliniką na mapie Rzeszowa. Nasz nowy partner medyczny specjalizuje się w chorobach cywilizacyjnych, które coraz częściej dotykają nasze społeczeństwo. Cieszymy się, że nasza drużyna będzie pod, tak dobrą opieką. Badania, którym poddani zostali zawodnicy i sztab szkoleniowy mogą zmniejszyć ryzyko jakichkolwiek zachorowań i urazów. Dokładne rozpoznanie i prewencja pozwoli na podniesienie poziomu treningów naszej drużyny – mówi Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski.”

www.nowiny24.pl

www.rzeszow.wyborcza.pl

www.rzesport.pl

www.siatkanews.com

www.accredito.com

Maraton Rzeszowski z Medicarpathią!

Nasza wizyta na tegorocznym maratonie odbiła się szerokim echem w lokalnych mediach. Dzięki nam biegacze mieli okazję zmierzyć sobie ciśnienie nowatorskim ciśnieniomierzem synchronicznym pomagającym zdiagnozować miażdżycę, a także sprawdzić poziom cukru we krwi. Personel naszego centrum doradzał w kwestii zdrowego trybu życia i diety. Jak zresztą mówili sami zainteresowani: “takie akcje są unikatowe na tego typu imprezach, a doskonałe, bo przypominają, że do wysiłku trzeba się dobrze przygotować i same w sobie dają do tego okazję, pozwalają zdobyć wiedzę o swoim zdrowiu”. O tym oraz o wielu innych aspektach naszej obecności w poniższych źródłach:

“Od rana prowadzone są bezpłatne badania uczestników dwudniowego święta sportu w Rzeszowie. Personel rzeszowskiego Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych Medicarpathia, w galerii Millenium Hall m.in. mierzy ciśnienie pomagając diagnozować miażdżycę określić indywidualny profil ryzyka sercowo-naczyniowego biegacza oraz docelowy próg wydolności.”

www.radio.rzeszow.pl

“Wiemy, że czas najwyższy głośno mówić o tym, że wysiłek fizyczny musi być kontrolo