Kariera

Strona główna / Kariera

Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych Medicarpathia Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka ds. obsługi pacjenta

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• wysoka kultura osobista,
• dobra organizacja pracy własnej,
• łatwość nawiązywania relacji, empatia, odpowiedzialność,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• pracę w nowoczesnym Centrum Medycznym,
• możliwość zdobywania nowej wiedzy,
• stabilne zarobki,
• umowę o pracę lub umowę zlecenia

Zakres obowiązków:
• bezpośrednia i telefoniczna rejestracja oraz obsługa pacjentów,
• obsługa kasy fiskalnej i terminala,
• obsługa urządzeń biurowych,
• udzielanie informacji o zakresie usług medycznych,
• organizacja pracy lekarzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: krzysztof.prokop@medicarpathia.pl do dnia 10.08.2019 r.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych Medicarpathia Sp. z o.o. w celu i zakresie koniecznym do prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”